Майстер-клас з ліпки та гончарства

Вартість: 200 грн за одну годину для однієї особи

Щодня з 11:00 до 21:00 за попереднім записом

Під час майстер-класів з ліпки та гончарства ви отримаєте нові, незабутні враження, довідаєтесь багато цікавого та виготовите справді авторські речі.

Ми познайомимо вас з глиною та навчимо простим технікам ліпки та гочарства вже на першому занятті. Розповімо про способи ліплення та про оздоблення глиняних виробів. Ви довідаєтесь як саме виготовляти прикраси та посуд, ознайомитеся з усіма технологічними процесами, які роблять кераміку надзвичайно міцною та красивою.

На першому занятті ми зможемо виготовити лише сувенірний посуд, – він буде гарним, але надзвичайно крихким, і у нього не можна буде наливати жодну рідину. У випадку, якщо ви прагнете виготовити повноцінний посуд, вам слід буде ще тричі навідувати майстерню: аби почистити посуд та нанести на нього контурний візерукнок, та для того аби розписати посуд поливами. Поєднати всі ці процеси в один ваш візи не вдастся, адже в проміжку між чищенням та вкриванням поливами, як і після вкривання поливами до того як посуд буде повністю готовим, його слід випалити за дужде високих, не доступних в побуті температур.

Відгуки

Часті питання

Зі скількома друзями можна приходити на майстер-класи?
Одночасно краще приходити не більше ніж 15-тьом людям, але про точну кількість слід попереджати заздалегідь, аби відвідувачів раптом не було надто багато.
Чи можна випалити глину на відкритому вогні?
Не вийде, посуд скоріш за все вибухне через різке локальне нагрівання.
Чи можна забрати виліплені речі випалити вдома у духовці?
На жаль, ні. Для випалювання глиняні вироби треба поставити до спеціальної печі і випалювати за температури 1050 °С, а у побутових печах цього досягнути не можливо, ані у духовці ані у мікрохвильовій печі.
Чи можна виготовити комплект посуду першого разу?
Авжеж можна, щоправда це може зайняти багато часу і ви стомитесь перш ніж завершите роботу над задуманим, тому краще на першому занятті робити горнятка чи миски, горщики або вази.
Чи потрібно брати з собою спеціальний одяг?
Зовсім ні, ми вам дамо фартуха аби ви не мали змоги повимазуватися, але якщо ви помічали за собою схильності до вимазування, - звісно беріть, так вам буде безпечніше.
Чи можна забрати додому виготовлені речі?
Звісно, що можна. Якщо їх забрати після першого майстер-класу вони будуть сувенірними, за кілька днів вони посвітліють та затверднуть, але будуть крихкими, і у них не можна буде наливати воду та і будь-яку іншу рідину, бо вони розмокнуть. Аби посуд став придатним до контакту з харчовими продуктами вам треба ще двічі приходити до майстерні, - аби почистити його та нанести візерунок і підготувати до випалу, та аби вкрити його спеціальними поливам.
Чи можна приходити на майстер-класи з дітьми?
Так, авжеж. Дітям буде цікаво виготовляти речі власними руками, декорувати та розмальовувати їх самостійно.
Що саме ми будемо робити на першому занятті?
Спершу ми розкажемо вам, як саме працювати з глиною. Пояснимо, як виготовляти речі, ліплячи та працюючи на гончарному крузі. Ми навчимо вас декорувати вироби додатковими елементами. У вас вийде кілька глиняних предметів, наприклад ваза та горнятко.
Скільки часу тривають майстер-класи з ліпки та гончарства?
Тривалість залежить від наснаги та від величини речей, які ви хочете виготовити: що складніші речі ви прагнете зробити першого разу, то тривалішим буде заняття.