Майстер-клас з живопису: акварельні етюди букетів

Вартість: 180 за годину з особи

7, 14 чи 21-го червня о 12:00 та 15:30

Разом з нами Ти зможеш:

  • навчитись технікам роботи з акварельними фарбами та будувати композиції картин;
  • відчувати захоплення від власної творчості та дивитись на звичні речі під зовсім іншим кутом;
  • творити якісними матеріалами у зручному для Тебе ритмі та комфортній атмосфері.

Приходь 7, 14, чи 21-го червня у майстерню, що на вул. Залізничній, 20 (3-й корпус, 2-й поверх) майстер-класи розпочинатимуться о 12:00, та 15:30.

Приводь друзів, твори разом з ними і Ти обов’язково отримаєш незабутні враження та втілиш творчі задуми.

Кількість місць обмежена, тому попередній запис обов’язковий будь-яким зручним для Тебе способом: у приватних повідомленнях групи, чи за тел. 0968307871 або 0631760203 (з різними питаннями – теж сюди).

Вартість – 180 грн. за годину, для кожного учасника усі необхідні матеріали та інструменти надаємо. Все намальоване можна буде забрати з собою, чи домалювати наступного разу, якщо не встигнеш. Тривалість залежить лише від твоєї наснаги.

З собою бери гарний настрій, творчі задуми та натхнення!

Часті питання

Скільки людей переважно у ваших навчальних групах?
Загалом ми не набираємо великі групи, аби мати змогу комфортно працювати з кожним, тому у наших групах не більше 10 осіб.
Чи можна брати з собою друзів?
Звісно, приводьте друзів, але попередньо погоджуйте з нами їх кількість, аби їх не виявилося надто багато. У наших групах не більше 10 осіб.
Чи можна брати з собою дітей?
Варто брати дитину лише якщо вона теж малюватиме щось своє, паралельно з вами і у випадку якщо ви не будете втручатися її роботу і якщо дитині більше 12 років.
Чи варто приносити свої фарби та інше приладдя?
Якщо вам зручно працювати лише вашими інструментами та фарбами, - ми не проти, - приносьте. Якщо ж ні, - ми дамо вам все необхідне у майстерні.
Чи можна забрати все те, що я намалюю?
Звісно, все виготовлене можна буде забрати одразу або за кілька днів, коли картина висохне. Якщо ж ви не встигнете завершити роботу над картиною одразу, - можна буде продовжити працювати над нею наступного разу.