ГО “Вільна майстерня”

Ми — Громадська організація «Вільна майстерня» — займаємось з дітьми, повністю чи частково позбавленими батьківської опіки. Організовуємо та проводимо для них майстер-класи з малювання, гончарства та ліпки. Все це відбувається у майстерні у Львові.

Наразі нас не багато і будь-яка допомога для нас є, насправді, важливою. Усі доброчинні пожертви ми витрачаємо лише на інструменти та матеріали, оренду транспорту та іншу «комуналку».

Якщо вам не байдужа справа, якою ми займаємося, — долучайтеся до роботи ГО «Вільна майстерня». Ви можете допомогти по-різному:

  • розповсюдьте цю інформацію серед людей, яким вона може бути цікавою.
  • допоможіть з проведенням та організацією таких заходів.

Допомогою будуть також матеріали для малювання та ліпки – олівці, пензлі, фарби, папір, глина та інше. Корисні речі можна передавати нам чи надсилати поштою. За необхідності надамо контакти. Так само з коштами: якщо не маєте змоги надати матеріали, а маєте змогу надіслати гроші — ми самі придбаємо усе необхідне. При потребі надамо чек, аби ви побачили куди саме пішли ваші кошти, надішлемо вам його у бажаний для вас спосіб.

Якщо ж допомогти хочеться хоч якось, але жоден з перелічених варіантів не підходить, — лайкніть і поширте серед друзів. Не стійте осторонь, хоч кулачки потримайте аби нам все добре виходило.

    Напишіть нам